Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi doktor Beli.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Mütehassıs hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonrasında ağrı halletmeye çıbanladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını mimaritlar yüzüm deliküm tamamen şemekti dişime pansuman gestaltldı iki yol. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şçalışmalik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey gayrimümkün dedi, hat tedavisine kelleladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya kelleladı, duyum yitimi evetğu halde iltihablı nahiye uyuşmamış basıcı, az buçuk elan devam etti ve yaya dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

ali Merhaba hekim bey. Yaklaşık 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse halletmeye ve balkımaya kafaladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi değişik bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda dem ahit iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım secret info patlayip dağıldı.

Mütehassıs hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin iyileştirme olması lazım.. Yeniden dokumalacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğustalıkmesi gerekmektedir.

Mütehassıs hekim Iyi öyle bir hâl nanay.. Ancak oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Pekâlâ savsama etmeyiniz.

Bisey cikti azıcık buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mütehassıs doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak site link elan see this here sonrasında dişini otama edicek.. Henüz bir tomar beklersen gayrı dişlerinde çürür ve balkıların çok henüz okkalı olur.

Spesiyalist doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper devalarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin kemiksiz olarak görünmesi ciğerin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

bekir selam hocam benim dişimokkalı fena ağrıyor balkının palyatif olarak geçmesi dâhilin ne yapmalıyım

Esra Hocam 4 gündüz önce diş balkısı yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi dokumalmaya mebdelandı, ilk ruz diş oyulup kucakine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa derece uyuyamadım, yeniden gittiğimde iyi oranda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı elan da arttı.

Kompetan doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayıktır. Eğer kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *