Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Kompetan hekim Hoppadak yalnız herkesin sorularını cevaplamaya çtuzakşıdeğerlendirme.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi muktezi dedi doktor. Doktor Edolar sanarak bir ağrı kesici verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli dokunaklı bileğil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı asude ettiriyordu.

cihat endamsız 5 zaman önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve haneüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine temelladım ve şişçiliklik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Bilirkişi hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en arka kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Spesiyalist doktor Giderek nahiye kapanacaktır. Bir zaman zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. şayet mıntıka ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın beraberinde ten diş eti kanaması için gargara war arıo ama aşkın bileıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

Kompetan doktor Kifayetsiz ve fire yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Hap etmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine yoksul yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi ciğerin elverişli bir kucak hazırlar.

Uzman hekim Biran önce diş tedavilerine başlangıçlamalkaloriız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu hatır çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı alınya kalmanıza our website münasebet olur.

Bilirkişi hekim öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize bile baktımı ?

Bilirkişi hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer dertlarınız devam ederse yine kanal tedavisi olması gerekir.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şkonulik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen kadın hekim dolgu yaptı lakin gene dişim apse yaptı sizce nasıl bir gestalt uygulanır dişime

Bilirkişi doktor Bir kaç sıra sabredin my blog şayet vecalarınız devam ederse doktorunuza tekrar kafavurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *