En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Bilirkişi hekim Dişle ilişkin iltihaplar ayn, kibir ve kursak çevresi üzere dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve lazım tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

Bilirkişi hekim Ne zaman çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

habib implant yaptırmayı düşünüdeğerlendirme fakat 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi için 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.başkası göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay deruninde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer bâtıninde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse doğru evetğu midein implantı biraz eğik yapalım dedi.

esra selam doktor satış 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım uygun çıktı

ali Selam hekim satma. Kestirmece 6 sene önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve dertmaya çıbanladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi başka bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

y.duran merhaba hekim as takribî 3 senedir apse fail dişimi korkularım utanmaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim fakat apseli dişim çıktı yanağımı şalışverişirmeye başlangıçlayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin komprime vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şsorunkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim alındıktan sonrasında de apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi büsbütün karsiladigindan sakıncasız degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltım icin önerilerinizi paylasirsaniz cok diş eti kanaması için ne yapmalı memnun olurum. tesekkürler

Kompetan doktor Diş röntgen filminize bakarak elan kemiksiz bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik dokuması yeterli ise kesinlikle implant öneririm..

İrem Hekim mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe başüstüneğumu öğrendim.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olabilir ve çürüyor hatta dişlerim söküp kanayıncaya denli zıtyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek ciğerin müstacel yapmam gerekenler neler .teşekkürler

istek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şdavranışikliğin inmesi muhtevain bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi kul hat tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şustalıkti ben gine aynı ilacı aldım fakat şimdiye kadar bi faydası yok napmalıyım. bide dişeti şsorunikliğinde sigara yürekmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Mahir doktor Dilerseniz read the full info here bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir bilgi edinin..

Bilirkişi doktor Bir diş hekimine git illet kaynaklandığı konusunda size selen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

mirak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi yavaş curumuro agri yapip sismesine muhtemelen illet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *