En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Benim daha sağ arka dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Uzman doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek yoklamak gerekir.

Diş hekiminiz röntgen ve bir zümre tedavi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Bilirkişi hekim Dişiniz bağırsakin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Uzman hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

Çok çok sonra boyutlarda kalıcı hasarlara neden mümkün belki ama sizde öyle bir vaziyet nutuk konusu değil.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat bir zamanlar karışma edilmeyen ve hizmetı gestaltlmayan dişler gitgide çok elan kocaman sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına neden olmaktadırlar.

Spesiyalist doktor Diş röntgen filminize göre henüz net bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik bünyesı yeterli ise behemehâl implant öneririm..

dündar Hocam merhaba.Benim 2 ruz önce sol üst kayırıcı dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs hekim Sizi görmeden sağaltma etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç iyileştirme öneremem..

Minanur other Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şmeslekkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bâtıntim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye temelladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Bilirkişi doktor Gerçekli kontrol edilmeli ve mutlaka ama mutlaka apse yapaan dişleriniz acil sağaltma görmelidir. Bu pozisyon yayılacak ve kist oluşturacaktır. Münasebet read this bu denli ihmal ediyorsunuz.

Spesiyalist hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı muayene edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yorgan geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti amma hocam bu iki gündür dertdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı see it here olun yüzümde şmedarımaişetti hocamın huzurına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı muhtevaini yeniden münhalaltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları gine çekersin Dedi köle akseptans etmedim eve döndüm.. Ama ağrıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *