En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Uzman doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Kompetan doktor Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun gerekli müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz örgülacak bir şey kalmamış.

benim dişime ortalama 52 gün önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

ali Merhaba hekim bey. Kestirmece 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve vecamaya kelleladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi sair bi çaresini nanay mu acaba çektirmek istemiyorum

y.duran merhaba hekim bey ortalama 3 yıldır apse karşılayıcı dişimi korkularım didaründen doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim bundan sonra yanağımı şişlemirmeye saksılayınca doktora gittim apsenin geçmesi dâhilin komprime vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile elan önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şişçilikkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim alındıktan sonra dahi apse yapmaya devam on the main page ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin eskiden müdahale edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler ileride çok henüz muhteşem sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına sebep olmaktadırlar.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en ahir o dişim apse oldu ve çok kötü ağrıyor.

Mahir hekim official statement İltihaplanma elan zait artmış Doktorunuzun vermiş olduğu emları düzenli bir şekilde kullanamya devam edin.

Kompetan doktor Geçmiş olsun Şu anda diğer bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu devaları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz yok..

Minanur pop over to this web-site Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şteamülkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey içtim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yine büyümeye başladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

bekir merhaba hocam benim dişimaşırı fena balkıyor dertnın palyatif olarak geçmesi dâhilin ne yapmalıyım

Mahir doktor Bir diş hekimine git ne kaynaklandığı konusunda size bili vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

yığınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım ama halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *