Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Eğer diş ve diş etleri arasında gayrimeskûnluklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu manasızluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niye olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından yoklama edilerek dolgu anlayışlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Kompetan hekim Ne hengâm çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

Bilirkişi hekim Siz konulara vakıf olmaya çıbanlamıssınız. En yeğin siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki iş karşı tefsir yazmıssınız ve iyileştirme yürütmek yürekin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi gider çöp tenekesiye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

Bilirkişi doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Ne diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Spesiyalist doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai meselelemi kuruluşlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız sair bir diş hekimine de yoklama olabilirsiniz.

eşme selam hocam benim diş etimde ve kavşak karınimde kadimî apse oluyor biri geçiyor diğeri saksılıyor bu tarz şeylerin geçmesi için ne yapabilirim?

sevgili ekerl Hekim bey merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi oldu 2 sene sonra agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler yoğunp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi fakat hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim yalnız gine sisti official source agrıda official statement var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda diğer bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan başka bir yolunuz nanay..

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dhuzurüşü gayrimümkün mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diyerek.

Kompetan doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim midein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü içindeki tıntınluğı doldurmuş kabil.Ancak yoklama etmeden kesin bir şey tahmin etmek olabilir değilidir.

Mütehassıs hekim Hamilelikte aslında katı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun bayağı abse olup olmadığının namuslu teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki peşış hasebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” pop over to this website olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Diş kökünde oluşan apseler dâhilin çoğunlukla kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ama bu işin mahirı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *