diş eti kanaması için gargara Aptallar için

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa yarık var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hafif siskinlik ne yapmaliyim

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin dâhilinde diş hitit olduğu yürekin oraya eritici ilaç koydu suratim şişti antibiyotik kullanıyorum bu sağaltma kaç günde geçer…?

Mütehassıs doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o çağ çektirmenizi öneririm..

Melike Selam hekim satma. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer kadar surecte ha doktor satma haklı elan öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre derin rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kabilinden bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuştur acaba ?

Mütehassıs doktor Evet balkılar olur. Diş iltihabı demeden önce görülmesi icap fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize servurunuz.

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Kompetan doktor Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önceki tedavisinin örgülması gerekir.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cihet asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

dündar Hocam selam.Benim 2 sıra önce sol üst dal dişimde 20 likle onun on yahoo arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Uzman hekim Tuzlu my site ab ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Bilirkişi hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tanım etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu tarihine kadar.

Kompetan hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Kompetan doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile see this website kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *