diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

çıbanak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şfiilip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Kompetan doktor Ne devran çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

ilknur 3-4 güneş önce hat tedavisi bünyeldı disime suanlik disimde eğreti dolgu var. Ama tedaviden sonra bogazimda iltihapli bertik kabil birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken kederyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

esra selam hekim bey 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım olağan çıktı

rabia Mrb hekim komutan ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

benim dişime yaklaşık 52 çağ önce recommended you read kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin bir zamanlar müdahale edilmeyen ve bakımı binalmayan dişler ileride çok daha eke sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına niçin olmaktadırlar.

gulsum Selam benim sag tarafim beniz felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti surat felciyle alakali olabilirmi

İrem Hekim bey merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. pop over here Doktora gittim ve antibiyotik devalar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile olduğumu öğrendim.

Kompetan hekim Tuzlu akarsu ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne bugün gidip dişimi cekebiliim

Mütehassıs doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Mukteza kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Mütehassıs hekim Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı konusunda size selen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Mütehassıs doktor Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *